Buy Now Rules

1- Websitemizde “Hemen Al” olarak listelenmesi için bize gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz her ürün için 5 TL listeleme ücreti alınacaktır.

Listelenen ürününüz satıldığında %10 komisyon alınacaktır.

Ürünleri satın alan müşterilerimizden herhangi bir komisyon alınmayacaktır.

2- “Hemen Al” olarak listelenen ürünlerinizin, satış fiyatlarını istediğiniz şekilde siz belirleyebilirsiniz. Fakat çok abartılı ve gerçekçi olmayan fiyatların belirlenmesi halinde bu ürünleri listelenmemesi hakkımız saklıdır.

Belirlenen fiyatlarda daha sonra değişiklik yapılması mümkün değildir. Bu nedenle, fiyat belirlenirken gerekli özenin gösterilmesini rica ediyoruz.

3- “Hemen Al” olarak listelenmesini istediğiniz ürünlerin değerlendirmesi şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu konuda ürün gönderen müşterilerimizin herhangi bir insiyatifi bulunmamaktadır.

Fakat gönderdiğiniz ürünlerin üzerinde sizin tarafınızdan yapılmış bir değerlendirmesi bulunması halinde, uzmanlarımız tarafından yapılacak değerlendirmenin sizin değerlendirmenizden farklı olması halinde, ürün listelenmeyerek size iade edilecektir.


4- “Hemen Al” olarak listelenen ürünlerinizi, listeleme tarihinden itibaren bir ay içinde iptal etme imkanınız bulunmamaktadır. Bu bir aylık süre içinde ürünlerinin iadesini talep edenler %10 komisyonu ödemek zorundadır.

Listelendikten sonraki bir ay içinde ürün henüz satılmamış ise ürünün iadesini talep edebilirsiniz.

“Hemen Al” olarak listelenen ürününüzü, istediğiniz her zaman müzayedelerimizde değerlendirmek üzere, “Hemen Al” listesinden çıkarılmasını isteyebilirsiniz.

5- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünlerden almak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Bir ürünü sepetinize eklemiş olmanız, ödemesini yapmadığınız sürece size herhangi bir öncelik tanımaz. Başka bir müşterimizin, sizin sepetinizde de bulunan ürünü satın alarak, ödemesini yapması halinde, o ürün doğal olarak sizin sepetinizden çıkarılacaktır.

6- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünlerin fiyatı sabit olup, bu fiyatlarda herhangi bir indirim yapılması talep edilemez. Fiyatlarda indirim yapılması yönündeki taleplere cevap verilmeyecektir.

7- “Hemen Al” olarak listelenmemiş ürünlerinizin satılması halinde, satış bedelleri ürünün teslim tarihinden sonraki 5 iş günü içinde istediğiniz hesap numarasına gönderilecektir.

Ürünün herhangi bir sebeple, alıcı tarafından iade edilmesi halinde, satıcı tarafından da tarafımıza gerekli iadeler yapılmalıdır.

8- “Hemen Al” olarak listelenmiş bir ürünü satın aldığınızda, gönderimi Sürat Kargo ile en geç 3 gün içinde yapılacaktır. Kargo bedeli alıcı tarafından teslim anında Sürat Kargo’ya ödenecektir.

9- “Hemen Al” olarak listelenmiş ürünün iadesi, müzayedelerimizde satılan ürünler ile aynı kurallara tabidir. Yani, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içinde herhangi bir koşul ileri sürmeksizin iade edebilirsiniz. 3 iş günü sonra yapılacak iadeler tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

“Haliyle” kondüsyondaki ürünler ile sertifikalı ürünlerin iadesi hiçbir şekilde mümkün değildir.

Aldığınız ve ödemesini yaptığınız ürünlerin bekletilmesini isterseniz, ürünü daha sonra teslim aldığınızda iade imkanınız kalmamaktadır. Çünkü, satılan ürünlerin bedeli, satıcılara ödenmekte olup, geç yapılacak iadeler sistemin işlemesini sıkıntıya sokmaktadır.

10- “Hemen Al” sayfamızdan almak istediğiniz ürünlerin bedelini, websitemizden 3D güvenlik şifresi kullanarak kredi kartı ile hemen ödeyebileceğiniz gibi, bizimle irtibata geçerek Banka Transferi (EFT/Havale) ile de ödeyebilirsiniz.